CONTENT MARKETING

OPISY PRODUKTÓW

Tworzymy indywidualne i autorskie opisy produktów na potrzeby e-commerce. Opisy przez nas wykonywane oparte są o zasady SEO, oryginalność oraz prawidłową merytorykę.

Teksty tworzymy w języku: Polskim, Angielskim, Niemieckim, Włoskim, Azerbejdżańskim oraz Chińskim.

ARTYKUŁY BLOGOWE

Prowadzimy blogi oraz dostarczamy wartościowe artykuły blogowe wielojęzyczne: PL, EN, DE, IT, AZ, CN. Wszystkie nasze teksty są optymalizowane pod kątem SEO.

Tworzymy artykuły na dowolnie wybrany temat i wzbogacamy je o wartościowe grafiki.

TEKSTY STRON WWW

Uzupełniamy o wartościowy content strony internetowe, wykonujemy opisy kategorii, teksty o firmie, osiągnięcia, opisy usług, a to wszystko zgodnie z zasadami SEO.

TEKSTY ZAPLECZOWE SEO

Współpracujemy z agencjami zajmującymi się pozycjonowaniem SEO tworząc dla nich indywidualne i wartościowe teksty do stron www i blogów zapleczowych.

Content marketing

Content marketing czyli działania marketingowe opierające się na przekazaniu skompensowanych informacji za pomocą tekstu.

Odpowiedni content powinien posiadać prawidłową poprawność językową czyli zachowane zasady ortografii i gramatyki. Dodatkowo być bogaty merytoryczne unikając tzw. lania wody i przekładania ilość tekstu nad jakość.


Pojęcie content marketingu jest szerokie w swej definicji lecz zazwyczaj sprowadza się jedynie do kilku czynności.

Content marketing wykorzystywany jest zazwyczaj przy tworzeniu opisów produktów dla branży e-commerce, treści stron www lub artykułów blogowych.

Czesto również jest nieodzowynym elementem koniecznym przy tworzeniu zaplecza stron www na potrzeby pozycjonowania SEO.Oczywiście to ostatnie przeznaczenie jest wykorzystywane głównie przez agencje marketingowe zajmujące się pozycjonowaniem stron internetowych.

Prawidłowy content marketing poza wartością merytoryczną i stylistyczną powinien być zoptymalizowany pod kątem SEO. 

Niezależnie jaki chcesz osiągnąć cel, musisz wiedzieć, że kluczem do sukcesu jest odpowiedni content czyli zawartość tematyczna. 

BLOG

Najnowsze wpisy na naszym blogu.

itm_prowadzenie_social_mediów_mediów społecznościowych
Chcąc promować firmę, produkt czy nawet osobę prowadzenie mediów społecznościowych to jedna z podstawowych czynności marketingowych. W obecnych czasach witryna internetowa, którą pozycjonujemy SEO oraz odpowiednio prowadzone media społecznościowe są niezbędnym minimum...
itm_pozycjonowanie_seo-marketing
Pozycjonowanie SEO tuż obok reklamy kontekstowej np. Google Ads (gdzie płacimy za pojedyncze kliknięcia) to podstawowe narzędzie marketingowe. Pozycjonowanie SEO powinno być prowadzone dla każdej liczącej się witryny internetowej, której celem jest zaistnienie w sieci. Nawet najbardziej dopracowana strona internetowa...
itm media group marketing międzynarodowy reklama międzynarodowa pozycjonowanie seo zagraniczne
Często nasi klienci zadają pytania czy realne jest pozycjonowanie SEO poza granicą RP. Wiele firm z Polski chce otworzyć się na rynki zagraniczne i pozyskać nowych klientów, głównie w krajach rozwijających się lub już stabilnych ekonomicznie. Działania takie są jak najbardziej uzasadnione i mogą przynieść niezliczone korzyści...