KAMPANIE SPONSOROWANE ADS

Kampanie Google ADS
0
Kampanie YouTube
0
Kampanie Facebook
0
Kampanie Instagram
0
Kampanie TikTok
0

Popularność kampanii PPC

Wykres przedstawia procentową popularność i skuteczność poszczególnych kampanii sponsorowanych PPC na polskim rynku.

Jak wskazują badania kampanie YT cieszą się coraz większą popularnością. Jedyny czynnik ograniczający ich rosnącą popularność to konieczność przygotowania reklamowego materiału video.

Rodzaje kampanii PPC

Prowadzimy kampanie sponsorowane (PPC): Google ADS, YouTube, Facebook oraz Instagram.

W przypadku rynków zagranicznych prowadzimy działania marketingowe w wyszukiwarkach np: Baidu, Yandex.

Optymalizacja kosztów

Prowadzimy kampanie sponsorowane (PPC): Google ADS, YouTube, Facebook oraz Instagram.

W przypadku rynków zagranicznych prowadzimy działania marketingowe w wyszukiwarkach np: Baidu, Yandex.

Współpraca: krok I

DOBÓR SŁÓW KLUCZOWYCH: Za pomocą odpowiednich narzędzi dobieramy właściwe dla Twoich potrzeb słowa kluczowe. Nie musisz nic robić, wystarczy, że określisz nam cel.

OPTYMALIZACJA KAMPANII: 
Po ustaleniu celu kampanii i słów kluczowych dokonujemy optymalizacji kosztów oraz jej strategii i skuteczności.

Współpraca: krok II

URUCHOMIENIE KAMPANII: Uruchomioną kampanie ciągle analizujemy i w odpowiedzi na działania konkurencji aktualizujemy. Dzięki tym działaniom osiągamy lepsze wyniki za mniejsze pieniądze.
RAPORTOWANIE: Z wykonanych przez nas czynności i efektów prowadzonej kampanii otrzymasz dokładny raport. Zawsze wiesz za co płacisz.

Kampanie sponsorowane PPC

Kampanie budżetowe znane są również pod innymi nazwami jak: reklama sponsorowana, reklama kontekstowa, linki sponsorowane, reklama PCC lub reklama SEM. Ostatnie określenie stosowane jest często, ale niestety błędnie, ponieważ pojęcie SEM (z ang. Search Engine Marketing) odnosi się do wszystkich działań marketingowych i przez różnorakie nazewnictwo wprowadzana jest dezinformacja. Kampanie budżetowe ( reklama sponsorowana ) to nic innego jak reklama Twojej strony www bezpośrednio w wyszukiwarce. Wyszukiwarka w zamian za umieszczenie naszej witryny na wysokiej pozycji w wyniku wyszukiwań na określone słowo kluczowe ( frazę ) pobiera opłatę. Reklamowana witryna internetowa może pojawić się w górnej części wyników wyszukiwarki lub np. w formie baneru reklamowego. Wszystko zależy od rodzaju rodzaju wyszukiwarki, w której chcemy umieścić swoją reklamę lub sposobu jej wyświetlania.


Analizujac polski rynek zdecydowanym liderem jest wyszukiwarka internetowa Google z której korzysta około 92% internautów. Z ekonomicznego punktu widzenia reklama kontekstowa PPC najbardziej opłacalna jest właśnie w tej wyszukiwarce. W przypadku wyszukiwarki Google reklama ta nosi nazwę ADS (dawniej Adwords). W tej formie reklamy (ADS) w zamian za osiągnięcie przez naszą witrynę wysokiej pozycji w wyszukiwarce pobierana jest opłata. Opłatę tą ponosimy tylko w przypadku, gdy użytkownik zainteresowany danym zagadnieniem kliknie na odnośnik naszej strony. Płacimy, więc za tzw. kliknięcia naszej strony co w efekcie tłumaczy jedna z używanych nazw „reklama PPC” (pay per click).

Reklama w Google Ads jest idealnym rozwiązaniem dla nowych witryn internetowych, które jeszcze nie mają wypracowanej wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwań. Oczywiście nie oznacza to, że serwisy mające już wypracowana pozycję nie powinny korzystać z tej formy reklamy. Google Ads jest wszechstronnym narzędziem dostosowanym do wielu potrzeb, jednak jak każde narzędzie wymaga umiejętnej obsługi, aby wykorzystać jego cały potencjał.


Ze względu na nasze ogromne doświadczenie uzyskane przez lata pracy i wiele szkoleń potrafimy umiejętnie optymalizować kampanie Google Ads.

Jak już wiesz Google Ads polega na systemie PPC czyli płatności za kliknięcia w odnośnik prowadzący do naszej strony internetowej. System ten posiada wiele pozytywnych stron lecz również wady. Część kliknięć za, które płacimy może być ruchem bezwartościowym i pochodzić od naszej nieuczciwej konkurencji, która ma na celu narazić nas na koszty. Warto zatem stale monitorować statystyki kampanii.

Kampanie Google ADS to temat rzeka i można poświęcić temu zagadnieniu wiele godzin, zachęcamy więc do skorzystania z wiedzy specjalistów.

W ITM Media Group prowadzimy kampanie reklamowe PPC w Google, Facebook, YouTube oraz Instagram. Zapewniamy optymalizację kosztów i wzrost liczby wyświetleń.


BLOG

Najnowsze wpisy na naszym blogu.

itm_prowadzenie_social_mediów_mediów społecznościowych
Chcąc promować firmę, produkt czy nawet osobę prowadzenie mediów społecznościowych to jedna z podstawowych czynności marketingowych. W obecnych czasach witryna internetowa, którą pozycjonujemy SEO oraz odpowiednio prowadzone media społecznościowe są niezbędnym minimum...
itm_pozycjonowanie_seo-marketing
Pozycjonowanie SEO tuż obok reklamy kontekstowej np. Google Ads (gdzie płacimy za pojedyncze kliknięcia) to podstawowe narzędzie marketingowe. Pozycjonowanie SEO powinno być prowadzone dla każdej liczącej się witryny internetowej, której celem jest zaistnienie w sieci. Nawet najbardziej dopracowana strona internetowa...
itm media group marketing międzynarodowy reklama międzynarodowa pozycjonowanie seo zagraniczne
Często nasi klienci zadają pytania czy realne jest pozycjonowanie SEO poza granicą RP. Wiele firm z Polski chce otworzyć się na rynki zagraniczne i pozyskać nowych klientów, głównie w krajach rozwijających się lub już stabilnych ekonomicznie. Działania takie są jak najbardziej uzasadnione i mogą przynieść niezliczone korzyści...