POZYCJONOWANIE SEO

POZYCJONOWANIE SEO

Jeden ze składników marketingu SEM, który przynosi stabilne i efektywne korzyści. Główny cel to osiągniecie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania danej wyszukiwarki.

WYSOKA POZYCJA

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwarki jest podstawowym czynnikiem mającym wpływ na liczbę odwiedzin witryny. Głównym celem to pierwsza strona wyszukań czyli tzw. TOP 10.

ZWIĘKSZENIE ZYSKÓW

Poprzez pozycjonowanie SEO pozyskasz nowych klientów swojej firmy i zwiększysz świadomość własnej marki.

GLOBALNY ZASIĘG

Dzięki pozycjonowania SEO możemy osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarce w dowolnym kraju.

Google
0
Bing
0
Yaho
0
Inne
0

Popularność wyszukiwarek Internetowych w PL.

Każde działanie marketingowe w Internecie dotyczy określonej wyszukiwarki. Niezależnie czy jest to pozycjonowanie SEO czy kampanie sponsorowane każda wyszukiwarka rządzi się swoimi prawami. Warto zatem inwestować w marketing wyszukiwarki najbardziej popularnej w interesującym nas regionie. W Polsce zgodnie z wykresem liderem jest wyszukiwarka Google.

Pozycjonowanie SEO – otrzymujesz od nas:

Analiza

Ustalamy strategię kampanii analizując konkurencyjność Twojej branży i charakterystykę odbiorców. Ustalamy słowa kluczowe i statystyki wyświetleń.

Optymalizacja witryny

Dostosowujemy Twoją witrynę internetową na potrzeby pozycjonowania SEO. Aktualizujemy kod Twojej witryny oraz treści w niej zawarte.

Pozycjonowanie

Dokonujemy strategicznego linkowania Twojej witryny internetowej. Zwiększamy jej Page Rank – dzięki czemu – strona staje się popularna i zaufana.

Serwis

W trosce o jakość całodobowo nadzorujemy działanie kampanii reklamowych. Nigdy nie zostaniesz sam ze swoim problemem. Pisz lub dzwoń.

Pozycjonownie SEO:

Pozycjonowanie SEO tuż obok kampanii budżetowych PPC ( reklamy kontekstowej np. Google Ads) to podstawowe narzędzie marketingowe. Czynność ta powinna być wykonywana dla każdej liczącej się witryny internetowej, której celem jest zaistnienie w sieci równoznaczne z osiągnięciem sukcesu w swojej branży. Nawet najbardziej dopracowana strona internetowa bez działań marketingowych ( SEM) nie przyniesie Ci oczekiwanych korzyści.

Jeżeli zależy Ci na pozyskaniu nowych klientów dla Twojej firmy, popularności witryny w Internecie oraz zwiększeniu osób ją odwiedzających powinieneś rozpocząć pozycjonowanie SEO.

Pozycjonowanie SEO to działanie marketingowe w wyszukiwarkach internetowych mające wpływ na tzw. wyniki organiczne wyszukiwań. Działania te ulegają częstym zmianom, ponieważ nieustannie dostosowujemy się do zmiennych przepisów i algorytmów wyszukiwarek internetowych, które nas interesują.

Ważnym zagadnieniem związanym z pozycjonowaniem SEO jest jego metoda. Należy pamiętać, aby wykorzystywać tylko metody zgodne z przepisami czyli tzw. białe pozycjonowanie.


W przypadku wykrycia używania zabronionych metod Pozycjonowania SEO witryna może zostać ukarana za takie działania. Karą może być czasowa blokada wyszukań witryny lub trwałe wykluczenie jej z indeksu wyszukiwarki Google.

Ogólną i uproszczoną zasadą wyszukiwarki internetowej jest kierowanie na pierwsze pozycje swoich wyszukiwań stron najbardziej odpowiadających treścią – wpisanej w zapytanie – frazie. Wyszukiwarka ocenia popularność witryny, poprawność wykonania, wiarygodność oraz merytorykę zawartej w niej treści. To oczywiście schemat uproszczony do granic możliwości -parametrów mających wpływ na pozycję naszej witryny internetowej jest znacznie więcej.

Dokonując ciągłych szkoleń i analiz jesteśmy w stanie każde pojedyncze działanie sprowadzić do jednego celu – wysokiej pozycji strony www w wyniku wyszukiwarki.

Zbudujemy silną i stabilną pozycję Twojej strony internetowej w Top Liście wyszukiwarki oraz zadbamy o jej PR wśród Internautów.

Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami statystycznymi Internetu po otrzymaniu odpowiedzi z wyszukiwarki internetowej odwiedzający zwracają uwagę tylko na pierwszą stronę odpowiedzi – potocznie mówiąc na Top 10 wyników. Rzadko zdarza się, aby szukający informacji w sieci sprawdzali kolejne strony wyszukiwania. Zazwyczaj, gdy nie znajdą interesującej ich treści na pierwszej stronie zmieniają słowo kluczowe ( frazę) w zapytaniu wyszukiwarki i ponawiają szukanie.

Pozycjonowanie SEO winno łączyć się z optymalizacją pozycjonowanej strony www. Optymalizacja to nic innego jak szereg czynności wykonywanych bezpośrednio na pozycjonowanej stronie. Konieczna jest analiza kodu strony, aby usunąć ewentualne mankamenty lub wspomóc Cię usługą copywritingu. Ważnym elementem optymalizacji witryny internetowej jest umieszczenie w jej treści słów kluczowych ( fraz), które wyszukiwarka internetowa ma kojarzyć z pozycjonowaną witryną. Optymalizacja na potrzeby pozycjonowania SEO jest czynnością czasochłonną, przez to wiele firm tego nie wykonuje co jest dużym niedociągnięciem. Powodem tego zaniechania jest zazwyczaj lenistwo pozycjonera SEO i w efekcie wprowadzanie w błąd Klienta. Zgodnie z naszą filozofią Klient powinien być traktowany jako partner biznesowy, a nie tylko jako płatnik FV.

BLOG

Najnowsze wpisy na naszym blogu.

itm_prowadzenie_social_mediów_mediów społecznościowych
Chcąc promować firmę, produkt czy nawet osobę prowadzenie mediów społecznościowych to jedna z podstawowych czynności marketingowych. W obecnych czasach witryna internetowa, którą pozycjonujemy SEO oraz odpowiednio prowadzone media społecznościowe są niezbędnym minimum...
itm_pozycjonowanie_seo-marketing
Pozycjonowanie SEO tuż obok reklamy kontekstowej np. Google Ads (gdzie płacimy za pojedyncze kliknięcia) to podstawowe narzędzie marketingowe. Pozycjonowanie SEO powinno być prowadzone dla każdej liczącej się witryny internetowej, której celem jest zaistnienie w sieci. Nawet najbardziej dopracowana strona internetowa...
itm media group marketing międzynarodowy reklama międzynarodowa pozycjonowanie seo zagraniczne
Często nasi klienci zadają pytania czy realne jest pozycjonowanie SEO poza granicą RP. Wiele firm z Polski chce otworzyć się na rynki zagraniczne i pozyskać nowych klientów, głównie w krajach rozwijających się lub już stabilnych ekonomicznie. Działania takie są jak najbardziej uzasadnione i mogą przynieść niezliczone korzyści...