GOTOWE STRONY INTERNETOWE

GOTOWE STRONY INTERNETOWE

Gotowe strony internetowe to idealne rozwiązanie dla osób lub firm chcących posiadać własną witrynę Internetową bez konieczności ponoszenia dużych inwestycji. Jest to tani, szybki i skuteczny sposób na uruchomienie własnej strony www. Wystarczy w naszym sklepie wybrać i kupić interesujący Cię szablon strony, resztę zrobimy już my.

CZAS REALIZACJI

Aktywacja szablonu gotowej strony internetowej to nasza usługa express. Jeśli dokonasz zakupu poprzez nasz sklep aktywujemy Twoją stronę internetową w ciągu 12h (dni robocze). Jeśli zależy Ci bardzo na czasie napisz do nas lub zadzwoń, możemy wykonać aktywację również w weekend. 

.

.

.

.

.


.

.

.

.

.


.

.

.

.

.


.

.

.

.

.


.

.

.

.

.


JAK URUCHOMIĆ ?

Jak kupić i uruchomić gotową stronę internetową

I – Wizyta w sklepie

W naszym sklepie on-line znajdziesz wiele gotowych szablonów stron internetowych dopasowanych do różnych branż.

Możesz sprawdzić wersje demonstracyjną online i spokojnie wybrać interesującą Cię opcję.

II -Zakup strony www

Po wyborze odpowiedniej strony internetowej i sprawdzeniu jej funkcjonalności dokonaj zakupu poprzez nasz sklep lub napisz do nas.

Zakup jest bardzo prosty, trwa tylko kilka chwil i nie wymaga rejestracji.

III – Informacje dodatkowe

Przekaż nam kilka informacji jak np. nazwa domeny do aktywacji strony www, dane hostingu oraz treści o jakie mamy uzupełnić witrynę.

Jeśli nie masz wykupionego hostingu lub domeny to nic nie szkodzi. Możemy to zrobić za Ciebie w ramach naszych usług.

IV – Aktywacja strony www

Jeśli mamy kilka potrzebnych dla nas informacji to w ciągu 12h aktywujemy Twoją stronę internetową.

Pamiętaj, że jeśli czegoś potrzebujesz to możemy wykonać wszystko za Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni pakiet lub zwyczajnie napiszesz do nas.

POMOC TECHNICZNA

Dla nas nie ma „głupich” pytań, dzwoń lub pisz, a nasz doradca pomoże rozwiązać Ci problem i odpowie na wszelkie pytania.

WYBIERZ SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Tworzymy miesięcznie około 70 szt. stron internetowych, w oparciu o system WordPress i Joomla. Jeśli chcesz zobaczyć nasze prace zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Znajdziesz w nim wykonane przez nas strony www gotowe do zakupu oraz szybkiej instalacji.

Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet i ciesz się własną stroną internetową.

BLOG

itm_prowadzenie_social_mediów_mediów społecznościowych
Chcąc promować firmę, produkt czy nawet osobę prowadzenie mediów społecznościowych to jedna z podstawowych czynności marketingowych. W obecnych czasach witryna internetowa, którą pozycjonujemy SEO oraz odpowiednio prowadzone media społecznościowe są niezbędnym minimum...
itm_pozycjonowanie_seo-marketing
Pozycjonowanie SEO tuż obok reklamy kontekstowej np. Google Ads (gdzie płacimy za pojedyncze kliknięcia) to podstawowe narzędzie marketingowe. Pozycjonowanie SEO powinno być prowadzone dla każdej liczącej się witryny internetowej, której celem jest zaistnienie w sieci. Nawet najbardziej dopracowana strona internetowa...
itm media group marketing międzynarodowy reklama międzynarodowa pozycjonowanie seo zagraniczne
Często nasi klienci zadają pytania czy realne jest pozycjonowanie SEO poza granicą RP. Wiele firm z Polski chce otworzyć się na rynki zagraniczne i pozyskać nowych klientów, głównie w krajach rozwijających się lub już stabilnych ekonomicznie. Działania takie są jak najbardziej uzasadnione i mogą przynieść niezliczone korzyści...