SKLEPY INTERNETOWE

2021
0
2020
0
2019
0
2018
0

Rynek e-commerce

W Polsce rynek e-commerce jest najszybciej rozwijającą się gałęzią gospodarki. Poprzez e-commerce rozumiemy handel internetowy oraz działania przez Internet zmierzające do zawarcia umowy.

Widząc ciągły wzrost warto dołączyć do rynku i uruchomić własną witrynę internetową.

Sklep on-line od A do Z

INDIDUALNE PROJEKTY

Powiedz jak chciałbyś, aby wyglądała Twój sklep internetowy, a my to zrobimy. Indywidualne projekty szyte na miarę.

OPTYMALIZACJA SEO

Każdy projekt naszego sklepu Internetowego jest przygotowany do pozycjonowania SEO. Oszczędzisz czas i pieniądze dzięki optymalizacji.

HOSTING

W ramach tworzenia przez nas serwisu internetowego otrzymujesz bezpłatnie hosting na 1 rok gratis.

POMOC TECHNICZNA

Nie pozostaniesz z żadnym problemem sam. Pomoc techniczna 24h/7 dni zawsze udzieli Ci niezbędnej pomocy. Pisz lub dzwoń.

PORTFOLIO

Tworzymy miesięcznie około czterdzieści witryn internetowych, a nasze portfolio to również projekty o zasięgu międzynarodowym.

Jeśli chcesz zobaczyć nasze prace zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu. Znajdziesz w nim wykonane przez nas strony www i sklepy internetowe gotowe do sprzedaży oraz instalacji.

Jeśli chcesz wykonamy dla Ciebie projekt indywidualny. Pisz lub dzwoń 🙂

Sklepy internetowe

Rynek e-commerce z roku na rok stale się powiększa, warto zatem wykorzystać dobrą koniunkturę i dołączyć się ze swoją oferta. Aby nasze oczekiwania mogły się ziścić oczywiście konieczne jest miejsce aby zaprezentować swoje produkty, idealny sposób to sklep online (sklep internetowy)

Sklepy internetowe to komercyjne platformy sprzedażowe które jak wskazują badania rynku w 60% ogółu stanowią jedyną formę sprzedaży danej firmy. Pozostałe 40% to sklepy online, które działają równocześnie ze sklepami stacjonarnymi.

Niezależnie, czy sklep on-line stanowi nasze jedyne miejsce sprzedaży czy też funkcjonuje równocześnie ze sklepem stacjonarnym, konieczne jest jego odpowiednie wykonanie. Poza uzupełnieniem sklepu internetowego w konieczne dla nas funkcje należy pamiętać również o jego dostosowaniu do późniejszych akcji reklamowych jak np. pozycjonowanie SEO. Warto o tym pomyśleć już na etapie tworzenia i projektowania serwisu internetowego.

Co do zasady poprawna i optymalna witryna internetowa powinna zostać zbudowana na zasadzie trzech kliknięć.


Zasada to określa, że gość strony www powinien w trzech krokach dojść do interesującego go miejsca np. produktu czy artykułu. Należy, więc unikać gąszczu kategorii oraz podkategorii, a skupić się na prostej nawigacji i przyjemnej szacie graficznej.

Tematyka tworzenia serwisów internetowych to rozległy temat, a sam proces tworzenia warto zlecić specjalistom. W ITM Media Group tworzymy serwisy internetowe jednocześnie dostosowując je do późniejszych działań marketingowych.


BLOG

Najnowsze wpisy na naszym blogu.

itm_prowadzenie_social_mediów_mediów społecznościowych
Chcąc promować firmę, produkt czy nawet osobę prowadzenie mediów społecznościowych to jedna z podstawowych czynności marketingowych. W obecnych czasach witryna internetowa, którą pozycjonujemy SEO oraz odpowiednio prowadzone media społecznościowe są niezbędnym minimum...
itm_pozycjonowanie_seo-marketing
Pozycjonowanie SEO tuż obok reklamy kontekstowej np. Google Ads (gdzie płacimy za pojedyncze kliknięcia) to podstawowe narzędzie marketingowe. Pozycjonowanie SEO powinno być prowadzone dla każdej liczącej się witryny internetowej, której celem jest zaistnienie w sieci. Nawet najbardziej dopracowana strona internetowa...
itm media group marketing międzynarodowy reklama międzynarodowa pozycjonowanie seo zagraniczne
Często nasi klienci zadają pytania czy realne jest pozycjonowanie SEO poza granicą RP. Wiele firm z Polski chce otworzyć się na rynki zagraniczne i pozyskać nowych klientów, głównie w krajach rozwijających się lub już stabilnych ekonomicznie. Działania takie są jak najbardziej uzasadnione i mogą przynieść niezliczone korzyści...