STRONY INTERNETOWE

DRAFT WITRYNY

Przygotowujemy schemat witryny ze wskazaniem odpowiednich funkcji oraz szaty graficznej.

BUDOWA WITRYNY

Po akceptacji projektu dokonujemy budowy witryn. Udostępniamy podgląd zmian w czasie rzeczywistym.

PERSONALIZACJA

Po akceptacja witryny umieszczamy w niej odpowiednie treści i materiały oraz dostosowujemy do pozycjonowania SEO.

SERWIS

W ramach serwisu udostępniamy pomoc techniczną 24h oraz usługę hosting strony na 1 rok gratis.

Strona www od A do Z

INDIDUALNE PROJEKTY

Powiedz jak chciałbyś, aby wyglądała Twa strona internetowa, a my to zrobimy. Indywidualne projekty szyte na miarę.

OPTYMALIZACJA SEO

Każdy projekt naszego sklepu Internetowego jest przygotowany do pozycjonowania SEO. Oszczędzisz czas i pieniądze dzięki optymalizacji.

HOSTING

W ramach tworzenia przez nas serwisu internetowego otrzymujesz bezpłatnie hosting na 1 rok gratis.

POMOC TECHNICZNA

Nie pozostaniesz z żadnym problemem sam. Pomoc techniczna 24h/7 dni zawsze udzieli Ci niezbędnej pomocy. Pisz lub dzwoń.

PORTFOLIO

Tworzymy miesięcznie około czterdzieści stron internetowych, a nasze portfolio to również projekty o zasięgu międzynarodowym.

Jeśli chcesz zobaczyć nasze prace zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu. Znajdziesz w nim wykonane przez nas strony www gotowe do sprzedaży oraz instalacji.

Jeśli chcesz wykonamy dla Ciebie projekt indywidualny. Pisz lub dzwoń 🙂

Strony www.

Strony www zazwyczaj mają charakter informacyjny, a ich celem jest prezentacja usług, firmy czy produktów. Są to zazwyczaj projekty nie posiadające możliwości sprzedażowych, a jedynie funkcje nawiązywania kontaktu.

Niezależnie, czy chcesz stworzyć stronę www lub może sklep on-line, konieczne jest odpowiednie wykonanie projektu. Już na etapie wstępnych prac projektowych należy dostosować swoją witrynę do przyszłych akcji reklamowych.

Pisząc „akcje reklamowe” mam na myśli pozycjonowanie SEO lub kampanie reklamowe ADS. 

W przypadku pozycjonowania SEO stworzona witryna internetowa musi być odpowiednio zoptymalizowana pod przyszłe zabiegi reklamowe. Co do zasady witryna poza prawidłowymi parametrami technicznymi musi być bogata w wartościowy i tematyczny content. Dodatkowo powinna być w odpowiedni sposób „nasączona” słowami kluczowymi
Co do zasady poprawna i optymalna witryna internetowa powinna zostać zbudowana na zasadzie trzech kliknięć. Zasada to określa, że gość strony www powinien w trzech krokach dojść do interesującej go treści. Należy, zatem unikać tworzenia gąszczu kategorii i podkategorii.

Tematyka tworzenia serwisów internetowych to rozległy temat, a sam proces tworzenia warto zlecić specjalistom. W ITM Media Group tworzymy serwisy internetowe jednocześnie dostosowując je do późniejszych działań marketingowych.

BLOG

Najnowsze wpisy na naszym blogu.

itm_prowadzenie_social_mediów_mediów społecznościowych
Chcąc promować firmę, produkt czy nawet osobę prowadzenie mediów społecznościowych to jedna z podstawowych czynności marketingowych. W obecnych czasach witryna internetowa, którą pozycjonujemy SEO oraz odpowiednio prowadzone media społecznościowe są niezbędnym minimum...
itm_pozycjonowanie_seo-marketing
Pozycjonowanie SEO tuż obok reklamy kontekstowej np. Google Ads (gdzie płacimy za pojedyncze kliknięcia) to podstawowe narzędzie marketingowe. Pozycjonowanie SEO powinno być prowadzone dla każdej liczącej się witryny internetowej, której celem jest zaistnienie w sieci. Nawet najbardziej dopracowana strona internetowa...
itm media group marketing międzynarodowy reklama międzynarodowa pozycjonowanie seo zagraniczne
Często nasi klienci zadają pytania czy realne jest pozycjonowanie SEO poza granicą RP. Wiele firm z Polski chce otworzyć się na rynki zagraniczne i pozyskać nowych klientów, głównie w krajach rozwijających się lub już stabilnych ekonomicznie. Działania takie są jak najbardziej uzasadnione i mogą przynieść niezliczone korzyści...