REKLAMA MIĘDZYNARODOWA

WŁOCHY

WIELKA BRYTANIA

USA

Jak działamy:

I – KONSULTACJA

„Warto rozmawiać”, w myśl tej zasady pierwszym etapem naszej współpracy jest rozmowa. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a zazwyczaj pozwala precyzyjnie określić cel jaki chce osiągnąć klient i dobrać odpowiednie narzędzia do jego realizacji. 

IV – WDROŻENIE

Zgodnie z ustaloną strategią i harmonogramem sukcesywnie wdrażamy plan mający na celu promowanie Twojej witryny.

Wdrożenie systemu kampanii reklamowej w przypadku zagranicznych reklam to długotrwały proces i trwa około 2 miesiące.

II – WYCENA

Gdy mamy sprecyzowany cel i czas na jego realizację dokonujemy wyceny przedsięwzięcia. Nasze wyceny są proste i klarowne, bez ukrytych opłat i adnotacji „małym druczkiem”.

V – KONTROLA

Wszelkie nasze działania, realizacje strategii marketingowej i efekty tych działań widoczne są w trybie rzeczywistym. Stawiamy na szczerość, która procentuje.

III – STRATEGIA

Ustalamy strategie działania, harmonogram wszelkich prac i symulacje oczekiwanych efektów. Wszelkie działania opierają się o wcześniej przygotowany plan.

VI – RAPORTOWANIE

Na koniec każdego miesiąca otrzymujesz od nas raport z przeprowadzonych czynności oraz symulację przyszłych prac. Zawsze jasne zasady.

MARKETING ZAGRANICZNY W ITM MEDIA GROUP

Szanujemy Twój czas – w dwóch prostych krokach przekonamy Cię dlaczego jesteśmy skuteczni i powinniśmy zająć się marketingiem Twojej firmy.

Działania grupowe

ITM Media Group to nie tylko nazwa, współpracujemy z grupą copywriterów biegle posługującymi się lokalnym językiem i mieszkających w dany kraju. Dzięki temu możemy tworzyć odpowiednie treści reklamowe, śledzić lokalne trendy oraz nawiązywać współpracę z reklamodawcami.

Zaplecze techniczne

Posiadamy rozbudowane struktury techniczne serwerów oraz stron internetowych służących do publikacji pomocniczych SEO. Serwery jak również strony www zapleczowe są umiejscowione terytorialnie w krajach gdzie prowadzimy reklamę.

BLOG

Najnowsze wpisy na naszym blogu.

itm_prowadzenie_social_mediów_mediów społecznościowych
Chcąc promować firmę, produkt czy nawet osobę prowadzenie mediów społecznościowych to jedna z podstawowych czynności marketingowych. W obecnych czasach witryna internetowa, którą pozycjonujemy SEO oraz odpowiednio prowadzone media społecznościowe są niezbędnym minimum...
itm_pozycjonowanie_seo-marketing
Pozycjonowanie SEO tuż obok reklamy kontekstowej np. Google Ads (gdzie płacimy za pojedyncze kliknięcia) to podstawowe narzędzie marketingowe. Pozycjonowanie SEO powinno być prowadzone dla każdej liczącej się witryny internetowej, której celem jest zaistnienie w sieci. Nawet najbardziej dopracowana strona internetowa...
itm media group marketing międzynarodowy reklama międzynarodowa pozycjonowanie seo zagraniczne
Często nasi klienci zadają pytania czy realne jest pozycjonowanie SEO poza granicą RP. Wiele firm z Polski chce otworzyć się na rynki zagraniczne i pozyskać nowych klientów, głównie w krajach rozwijających się lub już stabilnych ekonomicznie. Działania takie są jak najbardziej uzasadnione i mogą przynieść niezliczone korzyści...